Przegląd Młodych Instrumentalistów

Szanowni Państwo kolejny raz mamy przyjemność zaprosić do udziału w Konkursie Młodych Instrumentalistów. Konkurs ma zasięg powiatowy i kierowany jest do placówek oświatowo-wychowawczych i kulturalnych na terenie powiatu opolskiego, a także uczniów kształcących się indywidualnie. Dotychczasowe nasze spotkania i Państwa zainteresowanie utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności podejmowanych starań  mających na celu organizację właśnie takiej formuły prezentacji kulturalnych dokonań naszych młodych artystów i ich opiekunów. Wieloletnie doświadczenia ukazują jak bogata i wspaniała jest twórczość dzieci i młodzieży rozwijana i pielęgnowana w zakamarkach szkolnych sal i ośrodków kultury. Prezentacje pozwalają "ocalić od zapomnienia„ choćby na krótką chwilę to co piękne oraz stwarzają możliwość profesjonalnego pokazu dla szerszej widowni.
W bieżącym roku Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim proponuje zmagania artystyczne w dziedzinie muzyki instrumentalnej.
Najlepsi wykonawcy i zespoły z poszczególnych kategorii zostaną nagrodzeni.

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie oraz na stronie internetowej OCK (www.ockopolelubelskie.pl )
Osoba kontaktowa: Małgorzata Borowiak i Paweł Januszek tel. 81 827 25 67

Termin konkursu: 20 kwietnia 2018, godz. 9.00
Kartę zgłoszeń należy dostarczyć do:  12 kwietnia 2018

Uczniowie trzecich klas gimnazjalnych, którzy chcą wziąć udział w konkursie, a tego dnia mają test z języka nowożytnego, będą mieli możliwość zaprezentowania się w godzinach popołudniowych. Po otrzymaniu takich zgłoszeń OCK ustali odpowiednią godzinę przesłuchań dla w/w uczniów.

W zalączeniu regulamin oraz karta zgłoszenia:

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

p

Polski
Adres wydarzenia: 

ul. Lubelska 30

Organizator: 

OCK

Data wydarzenia: 
20-04-2018 09:00