GID

SEZON 2017/2018

GMINNY KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK SZKOLNY 2017/2018 DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM BURMISTRZA OPOLA LUBELSKIEGO: kliknij tu


Tenis stołowy indywidualny dziewcząt. Dnia 19.10.2017r Szkoła Podstawowa w Niezdowie była gospodarzem indywidualnego turnieju tenisa stołowego dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych.
Organizatorzy zawodów to Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, Gmina Opole Lubelskie i Szkoła Podstawowa w Wandalinie. Turniej rozegrano systemem do dwóch przegranych.
Uczestniczyło 38 zawodniczek z 7 szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.

Najlepszymi w poszczególnych kategoriach wiekowych okazały  się :
I kategoria wiekowa rocznik 2007 i młodsze
1. Patrycja Wojtalik – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
2. Julia Wrona – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Maja Rakowska – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
4.Daria Pyć – Szkoła Podstawowa w Skokowie
5-6. Oliwia Leszczyńska – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
Julia Chmielewska – Szkoła Podstawowa w Skokowie
7-8. Marcela Solis – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
Kalina Całka – Szkoła Podstawowa w Komaszycach
            
II kategoria wiekowa rocznik 2004 i młodsze
1. Emilia Chudzicka – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2. Martyna Nowosielska – Szkoła Podstawowa w Skokowie
3. Wiktoria Górska – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
4. Kamila Strawa – Szkola Podstawowa w Niezdowie
5-6. Daria Mulier – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
Oliwia Witczak – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
7-8. Julia Wach – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
Klaudia Maciąg – Szkoła Podstawowa w Skokowie
          
przygotował: Sławomir Ignatowski


Tenis stołowy indywidualny chłopców. Dnia 18.10.2017r Szkoła Podstawowa w Wandalinie była gospodarzem indywidualnego turnieju tenisa stołowego chłopców w dwóch kategoriach wiekowych. Organizatorzy zawodów to Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, Gmina Opole Lubelskie, Szkoła Podstawowa w Wandalinie. Turniej rozegrano systemem do dwóch przegranych.
Uczestniczyło 50 zawodników z 7 szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych :
I kategoria wiekowa rocznik 2007 i młodsi
1. Dominik Szafran – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
2. Mikołaj Rzepeckie – Szkoła Podstawowa w Skokowie
3. Ernest Staniek – Szkoła Podstawowa w Skokowie
4. Szymon Jurak – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
5-6. Bartosz Wciseł – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
Kamil Knap – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Libelskim
7-8.Fabian Jaszczyński- Szkoła Podstawowa w Skokowie
Bartłomiej Ufniarz- Szkoła Podstawowa w Niezdowie

II kategoria wiekowa rocznik 2005 i młodsi
1.Jan Plis – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Adrian Kubiś – Szkoła Podstawowa w Skokowie
3.Brajan Adamczyk– Szkoła Podstawowa w Skokowie
4.Szymon Turski – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
5-6. Igor Gąsior – Szkoła Podstawowa w Skokowie
Mateusz Rzepecki – Szkoła Podstawowa w Skokowie
7-8. Łukasz Czopek – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
Mikołaj Jagodziński – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
   
przygotował: Sławomir Ignatowski


Gminne Igrzyska Dzieci 2017/2018 pod patronatem Burmistrza Opola Lubelskie sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt rocznik 2005 i młodsze

Dnia 29.09.2017r na terenie rekreacyjny Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt  w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci
Organizatorzy zawodów to Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim i Gmina Opole Lubelskie.
Uczestniczyło 6 reprezentacji szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie
Reprezentacja jednej szkoły liczyła 6 osób i pokonała 6x700m

Końcowa tabela rywalizacji :
1.Szkoła Podstawowa  Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
4.Szkoła Podstawowa w Skoków
5.Szkoła Podstawowa w Niezdowie
6.Szkoła Podstawowa w Komaszycach

Skład drużyny dziewcząt – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
Martyna Superson, Jagoda Drozdowska, Maria Krajewska, Alicja Owcarz, Inga Ptak, Natalia Sawka, Milena Kosowska, Weronika Maciąg.
nauczyciel- Ewa Madejek
Skład drużyny dziewcząt – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
Zuzanna Szmit, Katarzyna Bartnik, Oliwia Kuchta, Amelia Bakalarz, Lidia Jasińska, Julia Chałas, Julia Tabor, Zuzanna Chlebicka, Karolina Strawa.
nauczyciel – Wioletta Wrona

2 najlepsze drużyny dziewcząt będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 05.10.2017r (teren rekreacyjny Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim)
       
przygotował – Sławomir Ignatowski


Gminne Igrzyska Dzieci 2017/2018 pod patronatem Burmistrza Opola Lubelskie sztafetowe biegi przełajowe chłopców rocznik 2005 i młodsi
                                   
Dnia 29.09.2017r na terenie rekreacyjny Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe chłopców w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci
Organizatorzy zawodów to Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim i Gmina Opole Lubelskie.
Uczestniczyło 5 reprezentacji szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie
Reprezentacja jednej szkoły liczyła 6 osób i pokonała 6x1100m

Końcowa tabela rywalizacji :
1.Szkoła Podstawowa  Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Skokowie
4.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
5.Szkoła Podstawowa w Niezdowie
 
Skład drużyny chłopców – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
Wiktor Czopek, Dominik Bigos, Michał Marzec, Jakub Rodzik, Błażej Furga, Piotr Furga, Piotr Stefanek, Jakub Długosz.
nauczyciel- Janusz Stępień
Skład drużyny dziewcząt – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
Jakub Pasztelan, Mikołaj Jagodziński, Kacper Kruk, Kevin Kwietniewski, Bartosz Śmich, Kamil Knap, Patryk Sochaj, Marek Cygan, Cezary Deszczak.
nauczyciel – Hubert Jagodziński

2 najlepsze drużyny chłopców będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 05.10.2017r (teren rekreacyjny Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim)
       
przygotował – Sławomir Ignatowski


POPRZEDNIE SEZONY SPORTOWE


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017 pod patronatem Burmistrza Opola Lubelskiego (punktacja końcowa):

1. Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim – 279 pkt
2. Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach – 196 pkt
3. Szkoła Podstawowa w Skokowie – 194 pkt
4. Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim – 185 pkt
5. Szkoła Podstawowa w Niezdowie – 99 pkt
6. Szkoła Podstawowa w Wandalinie – 98 pkt
7. Szkoła Podstawowa w Komaszycach – 70 pkt
8. Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim – 51 pkt

przygotował – Sławomir Ignatowski OCK


Dnia 13.06.2016r Szkoła Podstawowa w Skokowie był gospodarzem turnieju badmintona drużynowego chłopców.

Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, współorganizatorzy to Szkoła Podstawowa w Skokowie i Gmina Opole Lubelskie.
Uczestniczyło 5 reprezentacji Szkół Podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.
System rozgrywek „każdy z każdym”

Wyniki meczów :
SP Niezdów – SP Kluczkowice 3:1
SPNr1 Opole Lubelskie – SP Skoków 3:2
SP Komaszyce – SP Niezdów 3:0
SP Kluczkowice – SPNr1 Opole Lubelskie 0:3
SP Skoków – SP Komaszyce 3:2
SPNr1 Opole Lubelskie – SP Niezdów 3:1
SP Kluczkowice – SP Komaszyce 0:3
SP Niezdów – SP Skoków 1:3
SP Komaszyce – SPNr1 Opole Lubelskie 0:3
SP Skoków – SP Kluczkowice 3:0
    
Końcowa tabela turnieju :
1. Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa w Skokowie
3.Szkoła Podstawowa w Komaszycach
4.Szkoła Podstawowa w Niezdowie
5.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
       
Szkoła Podstawowa Nr1  wystąpiła w składzie :
Szymon Michałowski, Jan Plis
nauczyciel: Robert Kania
Szkoła Podstawowa Skoków wystąpiła w składzie :
Igor Pyć, Brajan Adamczyk
nauczyciel: Krzysztof Knap

przygotował – Sławomir Ignatowski OCK


Badminton drużynowy dziewcząt rocznik 2004 i młodsze

Dnia 12.06.2017r Szkoła Podstawowa w Skokowie był gospodarzem turnieju badmintona drużynowego dziewcząt. Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, współorganizatorzy to Szkoła Podstawowa w Skokowie i Gmina Opole Lubelskie.
Uczestniczyło 5 reprezentacji Szkół Podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie
System rozgrywek „każdy z każdym”  

Wyniki meczów :
SP Niezdów – SP Kluczkowice 2:3
SP Skoków – SP Komaszyce 3:0
SPNr1 Opole Lubelskie – SP Kluczkowice 3:0
SP Komaszyce – SP Niezdów 3:1
SP Kluczkowice – SP Skoków 3:2
SP Niezdów – SPNr1 Opole Lubelskie 0:3
SP Komaszyce – SPNr1 Opole Lubelskie 1:3
SP Skoków – SP Niezdów 3:0
SP Kluczkowice – SP Komaszyce 3:2
SPNr1 Opole Lubelskie – SP Skoków 3:0

Tabela końcowa turnieju :
1.SPNr1 w Opolu Lubelskim
2.SP Kluczkowice
3.SP Skoków
4.SP Komaszyce
5.SP Niezdów
                        
Szkoła Podstawowa Nr1 wystąpiła w składzie :
Gabriela Błaszczyńska, Martyna Binienda
nauczyciel: Iwona Konior

Szkoła Podstawowa Kluczkowice wystąpiła w składzie :
Monika Giza, Klaudia Giza, Magdalena Pułtorak
nauczyciel : Andrzej Rak

przygotował – Sławomir Ignatowski OCK


Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

W dn.29.05.2017r na terenie Parku Miejskiego w Opolu Lub odbyły się indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców w ramach Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017. Organizatorzy zawodów to Opolskie Centrum Kultury i Gmina Opole Lubelskie.
Biegi rozgrywane były w 6 kategoriach wiekowych : 3 kategorie dziewcząt i 3 kategorie chłopców ( uczestniczyło 132 osoby )
   
I kategoria wiekowa – dziewczęta rocznik 2006 i młodsze (dystans 600 m)
1.Maria Krajewska – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Martyna Superson - Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
3.Monika Giza - Szkoła Podstawowa  w Kluczkowicach
4.Lidia Jasińska – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
5.Gabriela Strawa– Szkoła Podstawowa w Niezdowie
6.Jagoda Drozdowa- Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
7.Karolina Strawa- Szkoła Podstawowa w Niezdowie
8.Maciąg Weronika – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
9.Sylwia Pereć – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
10.Agnieszka Gogół – Szkoła Podstawowa w Skokowie
11.Anna Żałobniak- Szkoła Podstawowa w Komaszycach
12.Julia Dajos – Szkła Podstawowa w Skokowie
13.Julia Tabor – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
14.Kamila Sosik – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
15.Kinga Łigęza – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
      
II kategoria wiekowa – chłopcy rocznik 2006 i młodsi (dystans 800 m)
1.Dominik Bigos – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Adrian Kubiś – Szkoła Podstawowa w Skokowie
3.Kamil Zapalski – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
4.Mateusz Dec - Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
5.Jacek Dacka -  Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
6.Mikołaj Rzepecki- Szkoła Podstawowa w Skokowie
7.Kacper Bekier – Szkoła Podstawowa w Skokowie
8.Damian Malec – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
9.Damian Boryca - Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
10.Bartosz Puk – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
11.Karol Szuba – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
12.Dominik Węgliński – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
13.Mateusz Sokołowski – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
14.Mikołaj Kołodziej – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
15.Oskar Kunina – Szkoła Podstawowa w Skokowie

III kategoria wiekowa – dziewczęta rocznik 2005 (dystans 800 m)
1.Emila Maciąg- Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Joanna Zapalska – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
3.Martyna Nowosielska – Szkoła Podstawowa w Skokowie
4.Magdalena Półtorak – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
5.Wiktoria Opoka – Szkoła Podstawowa w Skokowie
6.Alicja Owcarz– Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
7.Klaudia Giza - Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
8.Katarzyna Taracha – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
9.Inga Ptak - Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
10.Maciąg Klaudia – Szkoła Podstawowa w Skokowie
11.Julia Smaga – Szkoła Podstawowa w Skokowie
12.Natalia Apanel – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
13.Aleksandra Błażejczyk – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
14.Klaudia Kijak – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
15.Julia Orzeł – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
16.Julia Kuchta – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim

IV kategoria wiekowa – chłopcy rocznik 2005 (dystans 1000m)
1.Wiktor Czopek – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Mateusz Sławiński – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
3.Adam Adamczyk – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
4.Kevin Kwiatkowski – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
5.Hubert Ciuba – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
6.Patryk Flasiński– Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
7.Mateusz Bryndza – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
8.Michał Faściszewski– Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
9.Jakub Kargol - Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
10.Bartosz Smich – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
11.Paweł Kuras – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
12.Jakub Jurak – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
13.Błażej Furga – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
14.Remigiusz Jaszczyński – Szkoła Podstawowa w Skokowie
15.Daniel Witczak – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim

V kategoria wiekowa – dziewcząt rocznik 2004 (dystans 800m)
1.Gabriela Sowiar – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Kinga Niewiadomska – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
3.Aleksandra Błaszczyk – Szkoła Podstawowa w Komaszycach
4.Andżelika Wrona - Szkoła Podstawowa w Skokowie
5.Natalia Basiakowska – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
6.Małgorzata Czapla - Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
7.Amelia Żurawska – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
8.Katarzyna Baszcz – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
9.Karolina Kapała – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
10.Gabriela Freda – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
11.Weronika Witczak – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
12.Wiktoria Apanel – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
13.Oliwia Piłat – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
14.Karolina Mieszawska – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
15.Joanna Prościńska – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim

VI kategoria wiekowa – chłopcy rocznik 2004 (dystans 1000m)
1.Szymon Michałowski– Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Piotr Pyśniak – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
3.Michał Waś – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
4.Jakub Pawlak – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
5.Nikodem Pietroń – Szkoła Podstawowa w Komaszycach
6.Patryk Kuchta – Szkoła Podstawowa  Nr1 w Opolu Lubelskim
7.Maciej Pietras– Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
8.Adamczyk Kacper – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
9.Aleks Borazik – Szkoła Podstawowa w Skokowie
10.Przemek Żywicki- Szkoła Podstawowa w Komaszycach

przygotował – Sławomir Ignatowski

  


Mini piłka nożna chłopców

Dnia 19.05.2017r Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim była gospodarzem turnieju min piłki nożnej 5-osobowej chłopców rocznik 2004 i młodsi. Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, współorganizator Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim i Gmina Opole Lubelskie
Uczestniczyło 8 reprezentacji szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie, które podzielono na dwie grupy A i B. W grupach rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”.

Kolejność w grupach A i B

GRUPA  A                                                 
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub     
2.Szkoła Podstawowa w Komaszycach          
3.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim
4.Szkoła Podstawowa w Skokowie                 
GRUPA  B
1.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lub
2.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
3.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
4.Szkoła Podstawowa w Niezdowie

I półfinał : SP Nr1 w Opolu Lub – SP w Kluczkowicach 6:0
II półfinał : SP Nr2 w Opolu Lub – SP w Komaszycach 1:1 rzuty karne 3:2
mecz o III miejsce : SP w Komaszyce – SP w Kluczkowicach 0:1
mecz o I miejsce : SP Nr1w Opolu Lub – SP Nr2 w Opolu Lub 5:1
                                                                     Końcowa tabela turnieju :
1.Szkoła Podstawowa  Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Kluczkowice
4.Szkoła Podstawowa w Komaszyce
5.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
6.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim
7.Szkoła Podstawowa w Skokowie
8.Szkoła Podstawowa w Niezdowie
           
Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim  wystąpiła w następującym składzie : Jakub Pawlak, Wiktor Czopek, Olaf Kaupke, Adrian Żywicki, Szymon Michałowski, Piotr Pyśniak, Franciszek Szczucki, Patryk Kuchta, Błażej Furga, Bartłomiej Żywicki, Jan Plis, Adrian Ptak.
nauczyciel – Robert Kania
Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim wystąpiła w następującym składzie : Mikołaj Jagodziński, Kamil Knap, Kacper Kruk, Jakub Pasztelan, Mateusz Duda, Kacper Kasiak, Piotr Ziętek, Bartosz Śmiech, Alex Płaza, Marek Cygan, Kevin Kwiatkowski, Antoni Skowroński, Kacper Łyjak, Bartłomiej Kuś, Michał Banach.
nauczyciel – Hubert Jagodziński
          
przygotował : Sławomir Ignatowski


Mini piłka nożna dziewcząt

Dnia 09.05.2017r Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim był gospodarzem turnieju min piłki nożnej 6-osobowej dziewcząt rocznik 2004 i młodsze. Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, współorganizatorzy to Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim i Gmina Opole Lub.
Uczestniczyło 8 reprezentacje Szkół Podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie, które podzielono losowo na dwie grupy A i B. W grupach rozegrano mecze systemem „kazdy z każdym”

Kolejność w grupach A i B
GRUPA  A                                                 
1.Szkoła Podstawowa  Nr2 Opole Lubelskie  
2.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach        
3.Szkoła Podstawowa w Komaszycach          
4.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
GRUPA   B
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub
2.Szkoła Podstawowa w Skoków
3.Szkoła Podstawowa w Pusznie God.              
4.Szkoła Podstawowa w Niezdowie                                 

I półfinał : SP Nr2 w Opolu Lubelskim – SP w Skokowie 0:1
II półfinał : SP Nr1 w Opolu Lubelskim – SP w Kluczkowicach 1:0
           
mecz o III miejsce : SP Nr2 w Opolu Lubelskim – SP w Kluczkowicach 1:0
mecz o I miejsce : SP Nr1 w Opolu Lub – SP w Skokowie 1:1 w rzutach karnych 4:3

Końcowa tabela turnieju :
1. Szkoła Podstawowa  Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa w Skokowie
3.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
4.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
5.Szkoła Podstawowa w Komaszycach
6.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim
7.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
8.Szkoła Podstawowa w Niezdowie

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim wystąpiła w następującym
składzie :
Angelika Mizińska, Paulina Witek, Oliwia Piłat, Natalia Apanel, Wiktoria Apanel,Gabriela Gołębiowska, Gabriela Kozak, Alicja Jędryszek, kaja Przychodzień, Martyna Binienda, Emilia Maciąg, Asia Prościńska.
nauczyciel : Iwona Konior
           
Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Skokowie wystąpiła w następującym składzie:
Anna Stochmal, Martyna Nowosielska, Klaudia Maciąg, Wiktoria Opoka, Julia Smaga, Daria Kucharczyk, Andżelika Wrona, Dominika Rak.
nauczyciel : Krzysztof Knap
             
przygotował : Sławomir Ignatowski



Czwórbój LA chłopców rocznik 2004 i młodsi
                                           
Dnia 05.05.2017r na boisku Orlik w Józefowie nad Wisłą odbył się czwórbój LA chłopców rocznik 2004 i młodsi.
Uczestniczyło 4 reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.

Czwórbój lekkoatletyczny – program zawodów :
- bieg 60 m
- rzut piłką palantową (do 150g)
- bieg 1000 m
- skok (dla całego zespołu) w dal ze strefy

Końcowa tabela zawodów :
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim – 889 pkt
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim - 599 pkt
3.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach – 558 pkt
4.Szkoła Podstawowa w Skokowie - 359 pkt
          
Najlepszy wynik punktowy indywidualnie uzyskał : Szymon Michałowski– Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim 243 pkt i Michał Waś -Szkoła Podstawowa  w Kluczkowicach 183 pkt

Skład drużyny Szkoły Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim  :
Wiktor Czopek, Jakub Pawlak, Adrian Żywicki, Szymon Michałowski, Franek Szczucki, Patryk Kuchta.
nauczyciel : Robert Kania

Skład drużyny Szkoły Podstawowej Nr2 w Opolu Lubelskim :
Jakub Kucharczyk, Kacper Dacko, Maciej Pietras, Mateusz Duda, Bartosz Śmich, Kevin Kwietniewski
nauczyciel : Hubert Jagodziński

przygotował : Sławomir Ignatowski


Czwórbój LA dziewcząt rocznik 2004 i młodsze

Dnia 05.05.2017r na boisku Orlik w Józefowie nad Wisłą odbył się czwórbój LA dziewcząt rocznik 2004 i młodsze.
Uczestniczyło 4  reprezentacji szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.

Czwórbój lekkoatletyczny – program zawodów :
- bieg 60 m
- rzut piłką palantową (do 150g)
- bieg 600 m
- skok (dla całego zespołu) w dal ze strefy lub wzwyż
             
Końcowa tabela zawodów :
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim  - 789 pkt
2.Szkoła Podstawowa w Skokowie  - 684 pkt
3.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim   - 664 pkt
4.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach - 563 pkt
         
Najlepszy wynik punktowy indywidualnie uzyskała : Karolina Dębicka– Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim 192 pkt i Martyna Nowosielska– Szkoła Podstawowa w Skokowie 191 pkt
           
Skład drużyny Szkoły Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim
Gabriela Sowiar, Emilia Maciąg, Natalia Apanel, Wiktoria Apanel, Oliwia Piłat, Gabriela Gołębiowska.
nauczyciel : Iwona Konior

Skład drużyny Szkoły Podstawowej w Skokowie
Martyna Nowosielska, Klaudia Maciąg, Wiktoria Opoka, Agnieszka Gogół, Daria Kucharczyk, Andżelika Wrona.
nauczyciel : Krzysztof Knap

przygotował : Sławomir Ignatowski


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017 pod patronatem Burmistrza Opola Lubelskiego Mini piłka ręczna dziewcząt

Dnia 17.03.2017r Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach był gospodarzem turnieju min piłki ręcznej dziewcząt rocznik 2004 i młodsze. Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, współorganizatorzy to Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach i Gmina Opole Lubelskie.
Uczestniczyło 6 reprezentacje Szkół Podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie, które podzielono losowo na dwie grupy A i B. W grupach rozegrano mecze systemem „kazdy z każdym”

Kolejność w grupach A i B
GRUPA A GRUPA B
1.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lub 1.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
2.Szkoła Podstawowa w Skokowie 2.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub
3.Szkoła Podstawowa w Pusznie 3.Szkoła Podstawowa w Wandalinie

I półfinał : SP Nr2 w Opolu Lubelskim – SPNr1 w Opolu Lubelskim 1:2
II półfinał : SP w Kluczkowicach – SP w Skokowie 3:2
mecz o V miejsce : SP Wandalin-SP Puszno 4:0
mecz o III miejsce : SP Skoków – SP Nr2 w Opolu Lub 1:3
mecz o I miejsce : SPNr1 Opole Lub – SP Kluczkowice 0:0 rzuty karne 2:1 dla SPNr1

Końcowa tabela turnieju :
1. Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
3.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
4.Szkoła Podstawowa w Skokowie
5.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
6.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim wystąpiła w następującym składzie:
Gabriela Błaszczyńska, Gabriela Sowiar, Emilia Maciąg, Wiktoria Apanel, Oliwia Piłat,
Natalia Apanel, Wiktoria Kamińska, Emilia Chudzicka, Kaja Przychodzień, Andżelika Mizińska, Gabriela Kozak, Gabriela Gołębiowska.
nauczyciel : Iwona Konior.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Kluczkowicach wystąpiła w następującym składzie:
Magdalena Pułtorak, Klaudia Giza, Monika Giza, Aleksandra Błażejczyk, Joanna Zapalska,
Natalia Basiakowska, Ewelina Kijak, Weronika Kijak, Patrycja Mroczek, Maja Sokół,
Ewelina Taracha, Katarzyna Taracha, Amelia Żurawska, Klaudia Kijak.
nauczyciel : Adela Puzon-Rak i Andrzej Rak

przygotował : Sławomir Ignatowski


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017 pod patronatem Burmistrza Opola Lubelskiego Mini piłka ręczna chłopców

Dnia 15.03.2017r Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub był gospodarzem turnieju mini piłki ręcznej chłopców rocznik 2004 i młodsi. Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury, Gmina Opole Lubelskie i Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
Uczestniczyło 6 reprezentacji szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.
Drużyny losowo podzielono na dwie grupy (system w grupach każdy z każdym)

Grupa A
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub
2.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
3.Szkoła Podstawowa w Skokowie
Grupa B
1.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lub
2.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
3.Szkoła Podstawowa w Pusznie

I półfinał : SPNr1 Opole Lub-SP Wandalin 14:0
II półfinał : SPNr2 Opole Lub- SP Kluczkowice 8:0
mecz o V miejsce : SP Puszno- SP Skoków 1:4
mecz o III miejsce :SP Kluczkowice – SP Wandalin 3:2
mecz o I miejsce : SPNr1 Opole Lub- SPNr2 Opole Lub 5:3

Końcowa tabela turnieju :
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
4.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
5.Szkoła Podstawowa w Skokowie
6.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim

Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim wystąpiła w składzie :
Wiktor Czopek, Olaf Kaupke, Bartosz Kucharczyk, Patryk Kuchta, Szymon Michałowski,
Jakub Pawlak, Piotr Pyśniak, Franciszek Szczucki, Adrian Żywicki, Błażej Furga.
nauczyciel – Robert Kania

Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim wystąpiła w składzie :
Jakub Kucharczyk, Kacper Dacko, Miłosz Jaśkowski, Michał Żelazko, Bartłomiej Kus,
Maciej Pietras, Kacper Adamczyk, Mikołaj Mordziński, Maciej Wójtowicz, Piotr Ziętek,
Michał Banach, Miłosz Jurak, Mateusz Duda, Mateusz Cyran.
nauczyciel – Hubert Jagodziński

przygotował – Sławomir Ignatowski


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017 pod patronatem Burmistrza Opola Lubelskiego Turniej mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców „3” rocznik 2005 i młodsze/si

Dnia 10.02.2017r Zespół Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim był gospodarzem turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców „3” .Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury, współorganizatorzy to Zespół Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim, gmina Opole Lubelskie. Uczestniczyło 5 reprezentacji dziewcząt i 5 reprezentacje chłopców Szkół Podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.

W kategorii dziewcząt rocznik 2005 i młodsze ( tabela końcowa turnieju) :
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Skokowie
4.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
5.Szkoła Podstawowa w Wandalinie

Skład drużyny Szkoły Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim :
Wiktoria Kamińska, Natalia Apanel, Oliwia Stankiewicz, Martyna Szczypa, Emilia Chudzicka, Emilia Maciąg, Milena Kosowska, Natalia Sawka, Martyna Bąk.
nauczyciel – Ewa Madejek

Skład drużyny Szkoły Podstawowej Nr2 w Opolu Lubelskim :
Zuzanna szmit, Julia Chałas, Wiktoria Mulier, Aleksandra Słotwińska, Dominika Czopek, Aleksandra Niewielska, Karolina Kotłowska,Amelia Bakalarz, Aleksandra Pietras.
nauczyciel- Wioletta Wrona

W kategorii chłopców rocznik 2005 i młodsi (tabela końcowa turnieju) :
1. Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2. Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3. Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
4. Szkoła Podstawowa w Wandalinie
5. Szkoła Podstawowa w Skokowie

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017 Turniej mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców „4” rocznik 2004 i młodsze/si 

Dnia 07.02.2017r Zespół Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim był gospodarzem turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców „4”. Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury, współorganizatorzy Zespół Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim i gmina Opole Lubelskie.
Uczestniczyło 5 reprezentacji dziewcząt i 5 reprezentacje chłopców Szkół Podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.

W kategorii dziewcząt rocznik 2004 i młodsze (tabela końcowa turnieju) :
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Kluczkowice
4.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
5.Szkoła Podstawowa w Skokowie

Skład drużyny Szkoły Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim :
Gabriela Błaszczyńska, Emilia Maciąg, Oliwia Piłat, Natalia Apanel, Wiktoria Apanel, Gabriela Gołębiowska, Gabriela Kozak, Alicja Jędryszek, Kaja Przychodzień, Martyna Binienda, Paulina Witek.
nauczyciel- Iwona Konior

Skład drużyny Szkoły Podstawowej Nr2 w Opolu Lubelskim :
Zuzanna Bigos, Agata Barwińska, Karolina Dębicka, Anna Bąk, Adrianna Zielonka, Aleksandra Micek, Gabriela Czapla, Dagmara Borowiak, Gabriela Fredo, Julia Gabriel, Patrycja Czajka.
nauczyciel- Tomasz Gołofit

W kategorii chłopców rocznik 2004 i młodsi (tabela końcowa turnieju):
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
4.Szkoła Podstawowa w Skokowie
5.Szkoła Podstawowa w Wandalinie

Skład drużyny Szkoły Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim :
Wiktor Czopek, Jakub Pawlak, Olaf Kaupke, Adrian Żywicki, Bartosz Kucharczyk, Szymon Michałowski, Franciszek Szczucki, Piotr Pyśniak, Bartłomiej Liponoga, Patryk Kuchta.
nauczyciel – Robert Kania

Skład drużyny Szkoły Podstawowej Nr2 w Opolu Lubelskim:
Jakub Kucharczyk, Kacper Dacko, Miłosz Jaśkowski, Michał Żelazko, Bartłomiej Kuś, Michał Makoś, Kacper Adamczyk, Daniel Witczak, Piotr Ziętek, Michał Banach, Miłosz Jurak
nauczyciel- Hubert Jagodziński

przygotował : Sławomir Ignatowski OCK Opole Lubelskie


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017 pod patronatem Burmistrza Opola Lubelskiego Mini koszykówka dziewcząt

Dnia 21.02.2017r Zespół Szkół Nr2 w Opolu Lubelskim był gospodarzem turnieju mini koszykówki dziewcząt rocznik 2004 i młodsze. Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury, współorganizatorzy Zespół Szkół Nr2 w Opolu Lubelskim i Gmina Opole Lubelskie.
Uczestniczyło 4 reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”

Wyniki meczów :
Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach 22:0
Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim – Szkoła Podstawowa w Skokowie 14:0
Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach – Szkoła Podstawowa w Skokowie 2:8
Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lub 2:12
Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub – Szkoła Podstawowa w Skokowie 4:14
Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub – Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach 16:2
Końcowa tabela turnieju :
1.Szkoła Podstawowa Nr 2 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa w Skokowie
3.Szkoła Podstawowa w Nr1 w Opolu Lubelskim
4.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr2 w Opolu Lubelskim wystąpiła w składzie : Agata Barwińska, Karolina Dębicka, Anna Bąk, Aleksandra Micek, Aleksandra Micek, Aleksandra Zawół, Dagmara Borowiak, Gabriela Fredo, Julia Gabriel, Patrycja Czajka, Karolina Mieszawska, Weronika Witczak, Daria Mulier
nauczyciel – Tomasz Gołofit

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim wystąpiła w składzie :Karolina Kowalska, Andżelika Wrona, Wiktoria Opoka, Anna Stochmal, Martyna Nowisielska, Daria Kucharczyk, Dominika Rak, Julia Smaga, Joanna Gogół, Magdalena Dudek.
nauczyciel: Krzysztof Knap

przygotował – Sławomir Ignatowski OCK w Opolu Lubelskim


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017 pod patronatem Burmistrza Opola Lubelskiego Mini koszykówka chłopców

Dnia 22.03.2017r Zespół Szkół Nr2 w Opolu Lubelskim był gospodarzem turnieju mini piłki koszykówki chłopców rocznik 2004 i młodsi. Głównym organizatorem zawodów było Opolskie Centrum Kultury , współorganizatorzy Zespół Szkół Nr2 w Opolu Lubelskim i Gmina Opole Lubelskie.
Uczestniczyło 4 reprezentacji Szkół Podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”

Wyniki meczów:
Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lub – Szkoła Podstawowa w Skokowie 27:4
Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lub – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub 6:4
Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lub– Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach 9:2
Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach – Szkoła Podstawowa w Skokowie 2:2
Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub 0:14
Zespół Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim – Szkoła Podstawowa w Skokowie 23:6

Końcowa tabela turnieju 1.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Skokowie
4.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr2 w Opolu Lubelskim wystąpiła w składzie :
Jakub Kucharczyk, Dacko Kacper, Miłosz Jaśkowski, Michał Żelazko, Bartłomiej Kuś,
Michał Makoś, Kacpwer Adamczyk, Kacper Śledzik, Potr Zietek, Michał Banach,
Miłosz Jurak, Mateusz Duda, Mateusz Cyran, Maciej Pietras, Mikołaj Mordziński.
nauczyciel: Hubert Jagodzński

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim wystapiła w składzie :
Franciszek Szczucki, Szymon Michałowski, Jakub Pawlak, Adrian Żywicki, Piotr Pyśniak,
Olaf Kaupke, Wiktor Czopek, Jakub Kwaśniak, Błażej Furga, Bartłomiej Żywicki.
nauczyciel: Robert Kania

przygotował: Sławomir Ignatowski - OCK w Opolu Lubelskim


Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

Dnia 02.12.2016r Szkoła Podstawowa w Niezdowie była gospodarzem drużynowego turnieju tenisa stołowego chłopców w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria wiekowa rocznik 2004 i młodsi
II kategoria wiekowa rocznik 2006 i młodsi
Organizatorami zawodów było Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim,
Gmina Opole Lubelskie , Szkoła Podstawowa w Niezdowie.

Turniej rozegrano systemem do dwóch przegranych.
I kategoria wiekowa rocznik 2004– tabela końcowa
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa w Skokowie
3.Szkoła Podstawowa w Niezdowie
4.Szkoły Podstawowej w Wandalinie
5.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
6.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
7.Szkoła Podstawowa w Komaszycach
8.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim

Reprezentacja Szkołay Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim wystąpiła w składzie :
Jan Plis, Szymon Michałowski.
nauczyciel – Katarzyna Pocztarska
Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Skokowie wystapiła w składzie:
Brajan Adamczyk, Igor Gąsior
nauczyciel – Krzysztof Knap
II kategoria wiekowa rocznik 2006 – tabela końcowa
1. Szkoła Podstawowa w Skokowie
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Wandalinie        
4.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim
5.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
6.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
7.Szkoła Podstawowa w Komaszycach
8.Szkoła Podstawowa w Niezdowie

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Skokowie wystąpiła w składzie :
Adrian Kubiś, Mateusz Rzepecki, Ernest Staniek                                                                                                      
nauczyciel- Krzysztof Knap
Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr2 w Opolu Lubelskim wystąpiła w składzie :
Mikołaj Jagodziński, Kamil Knap
nauczyciel – Hubert Jagodziński

przygotował : Sławomir Ignatowski OCK w Opolu Lubelskim


Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

Dnia 01.12.2016r Szkoła Podstawowa w Niezdowie była gospodarzem drużynowego turnieju tenisa stołowego dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria wiekowa rocznik 2004 i młodsze
II kategoria wiekowa rocznik 2006 i młodsze
Organizatorami zawodów było OCK w Opolu Lubelskim , Szkoła Podstawowa w Niezdowie i Gmina Opole Lubelskie
Uczestniczyło 14 reprezentacji Szkół Podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.

I kategoria wiekowa rocznik 2004 i młodsze– tabela końcowa
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa w Skokowie
3.Szkoła Podstawowa w Niezdowie
4.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
5.Szkoła Podstawowa w Komaszycach
6.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
7.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim
8.Szkoła Podstawowa Nr2 Opole Lubelskie

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim wystąpiła w składzie :
Emilia Chudzicka, Kaja Przychodzeń
nauczyciel – Katarzyna Pocztarska
Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Skokowie wystąpiła w składzie :
Martyna Nowosielska, Martyna Adamczyk, Anna Stochmal
nauczyciel- Krzysztof Knap

II kategoria wiekowa rocznik 2006 i młodsze – tabela końcowa
1.Szkoła Podstawowa w Niezdowie
2.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
3.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim
4.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
5.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
6.Szkoła Podstawowa w Skokowie

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Niezdowie wystąpiła w składzie :
Gabriela Strawa, Kamila Strawa
nauczyciel – Sylwia Siedliska
Reprezentacja Szkołay Podstawowej w Wandalinie wystapiła w składzie :
Wiktoria Górska, Aniela Adaszewska, Justyna Przychodzeń
nauczyciel – Bożena Ciseł
            
przygotował : Sławomir Ignatowski OCK w Opolu Lubelskim


Halowa piłka nożna chłopców

Dnia 05.12.2016r Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub był gospodarzem turnieju halowej piłki nożnej 5-osobowej chłopców rocznik 2004 i młodsi.
Organizatorami zawodów był Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim,
Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim i Gmina Opole Lubelskie.
Uczestniczyło 8 reprezentacji szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie, które losowo podzielono na dwie grupy A i B

Grupa A                                                         
1.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lub        
2.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach        
3.Szkoła Podstawowa w Wandalinie              
4.Szkoła Podstawowa w Skokowie                
Grupa B
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lub
2.Szkoła Podstawowa w Komaszycach
3.Szkoła Podstawowa w Niezdowie
4.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim

I półfinał : SPNr2 w Opolu Lub – SP w Komaszycach 2:0
II półfinał : SPNr1 w Opolu Lub – SP w Kluczkowicach 2:0
mecz o VII miejsce : SP w Pusznie Godowskim- SP w Skokowie 0:0 (rzuty karne 1:2)
mecz o V miejsce : SP w Niezdowie – SP w Wandalinie 1:0
mecz o III miejsce : SP w Komaszycach – SP w Kluczkowicach 2:0
mecz o I miejsce : SP Nr1 w Opolu Lub-SPNr2 w Opolu Lub 5:0
                                                                                               
Końcowa tabela turnieju :
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Komaszycach
4.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
5.Zespół Szkół w Niezdowie
6.Szkoła Podstawowa w Wandalinie
7.Szkoła Podstawowa w Skokowie
8.Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim
         
Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim wystąpiła w następującym składzie :
Franciszek Szczucki, Szymon Michałowski, Jakub Pawlak, Adrian Żywicki, Wiktor Czopek, Piotr Pyśniak, Patryk Kuchta, Olaf Kaupke, Jan Plis, Błażej Furga, Żywicki Bartłomiej.
nauczyciel: Robert Kania

Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim wystąpiła w następującym składzie :
Mikołaj Jagodziński, Kamil Knap, Kacper Kruk, Arkadiusz Fredo, Mateusz Duda, Przemysław Bełcik, Piotr Ziętek, Antoni Skowroński, Michał Banach, Antoni Karski, Kacper Kasiak, Jakub Pasztelan.
nauczyciel - Hubert Jagodziński

przygotował: Sławomir Ignatowski


Tenis stołowy indywidualny dziewcząt. Dnia 19.10.2015r Szkoła Podstawowa w Wandalinie była gospodarzem indywidualnego turnieju tenisa stołowego dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych. Organizatorzy zawodów to Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, Gmina Opole Lubelskie i Szkoła Podstawowa w Wandalinie. Turniej rozegrano systemem do dwóch przegranych.
Uczestniczyło 45 zawodniczek z 8 szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.
Najlepszymi w poszczególnych kategoriach wiekowych okazały się:

I kategoria wiekowa rocznik 2006 i młodsze
1.Kamila Strawa– Szkoła Podstawowa w Niezdowie
2.Aniela Adaszewska – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
3.Wiktoria Górska – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
4.Gabriela Strawa – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
5-6.Justyna Przychodzeń – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
Gabriela Sliwińska – Szkoła Podstawowa w Skokowie

II kategoria wiekowa rocznik 2004 i młodsze
1. Emilia Chudzicka – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2. Martyna Nowosielska – Szkoła Podstawowa w Skokowie
3.Martyna Adamczyk – Szkoła Podstawowa w Skokowie
4. Kinga Niewiadomska – Sskola Podstawowa w Niezdowie
5-6. Natalia Tokarska – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
Kaja Przychodzień – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim

przygotował: Sławomir Ignatowski


Tenis stołowy indywidualny chłopców. Dnia 19.10.2016r Szkoła Podstawowa w Wandalinie była gospodarzem indywidualnego turnieju tenisa stołowego chłopców w dwóch kategoriach wiekowych. Organizatorzy zawodów to Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, Gmina Opole Lubelskie, Szkoła Podstawowa w Wandalinie. Turniej rozegrano systemem do dwóch przegranych.

Uczestniczyło 53 zawodników z 8 szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.
Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych :

I kategoria wiekowa rocznik 2006 i młodsi
1. Adrian Kubis – Szkoła Podstawowa w Skokowie
2. Dominik Szafran – Szkoła Podstawowa w Niezdowie
3. Dominik Bigos – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
4. Mikołaj Jagodziński – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
5-6. Bartosz Wciseł – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
Kamil Knap – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Libelskim

II kategoria wiekowa rocznik 2004 i młodsi
1. Jan Plis – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2. Brajan Adamczyk – Szkoła Podstawowa w Skokowie
3. Michał Pinkiewicz – Szkoła Podstawowa wWandalinie
4. Adrian Kubiś – Szkoła Podstawowa w Skokowie
5-6. Łukasz Czopek – Szkoła Podstawowa w Wandalinie
Kacper Dacko – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim

przygotował: Sławomir Ignatowski


Dnia 26.09.2015r na terenie rekreacyjny Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców w ramach Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017. Organizatorzy zawodów to Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim i Gmina Opole Lubelskie.

W kategorii dziewcząt uczestniczyło 5 reprezentacji szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie.
Reprezentacja jednej szkoły liczyła 8 osób i pokonała 8x800m
Końcowa tabela rywalizacji w kategorii dziewcząt :
1.Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
4.Szkoła Podstawowa w Skokowie
5.Szkoła Podstawowa w Niezdowie

Skład drużyny dziewcząt – Szkoła Podstawowa Nr1 w Opolu Lubelskim
Alicja Owczarz, Katarzyna Baszcz, Małgorzata Czapla, Emilia Maciąg, Gabriela Sowiar,
Karolina Kapała, Oliwia Piłat, Sylwia Pereć, Martyna Superson, Maria Krajewska.
nauczyciel- Iwona Konior
Skład drużyny dziewcząt – Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
Zuzanna Szmit, Katarzyna Bartnik, Julia Gabriel, Gabriela Fredo, Patrycja Czajka, Weronika
Witczak, Kaja Nater, Julia Chałas, Anna Nowicak.
nauczyciel – Tomasz Gołofit

W kategorii chłopców uczestniczyło 4 reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy Opole Lubelskie
Reprezentacja jednej szkoły liczyła 8 osób i pokonała 8x1000 m
Końcowa tabela rywalizacji w kategorii chłopców :
1.Szkoła PodstawowaNr1 w Opolu Lubelskim
2.Szkoła Podstawowa w Kluczkowicach
3.Szkoła Podstawowa Nr2 w Opolu Lubelskim
4.Szkoła Podstawowa w Skokowie

Skład drużyny chłopców – Szkołya Podstawowej Nr1 w Opolu Lubelskim
Jakub Pawlak, Wiktor Czopek, Szymon Michałowski, Piotr Pyśniak, Patryk Kuchta, Błażej Furga, Piotr Furga, Paweł Furga, Michał Marzec, Rafał Kapała.
nauczyciel- Robert Kania

Skład drużyny chłopców- Szkoły Podstawowej w Kluczkowicach
Kamil Zapalski, Dominik Węgliński, Mateusz Dec, Adam Adamczyk, Michał Faściszewski,
Michał Waś, Mateusz Adamczyk, Mateusz Bryndza, Hubert Ciuba, Hendryk Flaśiński
Jakub Jurak, Paweł Kuraś, Mateusz Sławiński, Mateusz Sokół.
nauczyciel- Adela Puzon-Rak i Andrzej Rak

2 najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych które, odbędą się dnia 30.09.2016r (teren rekreacyjny Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim)

przygotował – Sławomir Ignatowski