XVI Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek "Polska Kolęda"

Jak co roku, Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim  z wielką przyjemnością zaprasza wszystkich wykonawców śpiewających kolędy i pastorałki do wzięcia udziału w XVI FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "POLSKA KOLĘDA".
Liczymy, na to, iż podobnie jak w roku ubiegłym wzbudzi on wielkie zainteresowanie zarówno wśród nauczycieli muzyki i instruktorów, rodziców, jak również wśród samych wykonawców. Impreza nasza odbędzie się dn. 10 i 11 stycznia 2018r. (przesłuchania ) od godz. 9.00 w sali kinowej OCK.  
Koncert finałowy zaplanowaliśmy na dzień 21 stycznia 2018 r. (niedziela).  Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Opola Lubelskiego Dariusz Wróbel oraz Proboszcz tutejszej parafii, ks. Krzysztof Kozak.
Do udziału w konkursie zapraszamy solistów i zespoły wokalne ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa, a najlepsi wykonawcy nagrody rzeczowe oraz zaproszenie do udziału w Finale XVI Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Polska Kolęda", który odbędzie się w dn. 21 stycznia 2018r.
Kartę zgłoszenia oraz regulamin konkursu do pobrania poniżej. Zgłoszenia należy dostarczyć osobiście do sekretariatu OCK w Opolu Lubelskim, przy ul.Lubelskiej 30, 24-300 Opole Lubelskie, w nieprzekraczalnym terminie – do 29 grudnia 2017 r. lub przesłać na adres organizatora z dopiskiem ,,FESTIWAL KOLĘD"
Poniżej do pobrania karta zgłoszenia oraz regulamin:

KARTA ZGŁOSZENIA - do pobrania

REGULAMIN - do pobrania

Polski
Adres wydarzenia: 

ul. Lubelska 30, Opole Lubelskie

Organizator: 

OCK

Data wydarzenia: 
10-01-2018 (Całodzienne) do 11-01-2018 (Całodzienne)