WOŚP w Opolu Lubelskim

Wszystkich przedsiębiorców, firmy współpracujące i wspierające OCK zachęcamy do przekazania na licytacje WOŚP swoich gadżetów, usług, voucherów, bądź innych fantów, które możecie przeznaczyć na ten szczytny cel. Wszystkie fanty prosimy przekazywać do Sztabu WOŚP przy Opolskim Centrum Kultury.

KONCERT ZESPOŁU FUAJEE - godz. 18.00

Muzyka, trans, inne światy, inna rzeczywistość, inne świadomość, inne coś... Po całą duszę. Muzyką wyrażamy coś, czego nie jesteśmy w stanie wyrazić niczym innym. Ale głównie dzięki niej uciekamy z ziemskiego padołu, bo ciężko nam na nim żyć, ciężko nam się dostosować i zrozumieć wszystko.

w

KONCERT ZESPOŁU INAF - godz. 19.30

Inaf gra energetyczny rock, który płynie prosto z dusz muzyków. Każdy z członków ma odmienne gusty, lecz jako zespół tworzą niepowtarzalną mieszaninę swoich inspiracji. Na koncertach przekazują publiczności maksymalną dawkę pozytywnej energii. Przy tym starają się nie zagłuszyć uczuć i myśli słuchaczy.
inaf
Zespół do tej pory zagrał ponad 20 koncertów na terenie województwa lubelskiego, które były ciepło przyjmowane przez publiczność. Utwór Zielona Mila zajął pierwsze miejsce na Liście Przebojów Radia Lublin LUBLISTA.

Aktualnie pracują nad nowymi utworami w studio. Na koncercie uchylą rąbka tajemnicy i pojawi się co najmniej jeden premierowy utwór.
Ich motto: Do zobaczenia na koncertach – tam czas przestaje istnieć.

Skład:
Luiza Tatara – wokal
Grzegorz Baliński – gitara solowa
Piotr Szczuka – gitara rytmiczna
Karol Salwerowicz – gitara basowa
Marwen Mosbah – perkusja.

http://www.inaf.pl
https://facebook.com/inaf.lublin


wosp

Polski
Adres wydarzenia: 

Opolskie Centrum Kultury

Organizator: 

Jerzy Owsiak / WOŚP / Złoty Melon / Opolskie Centrum Kultury

Data wydarzenia: 
14-01-2018 (Całodzienne)