Warsztaty wokalne z Elżbietą Zapendowską

Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Warsztatach Wokalnych prowadzonych przez wybitną specjalistkę od emisji głosu Elżbietę Zapendowską. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 14 lat oraz dorosłych. Warsztaty odbędą się w sobotę 10 października 2020r., rozpoczną się o godz. 10.00. Koszt uczestnictwa: 100zł. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Repertuar na warsztaty: 3 piosenki w języku polskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą doskonalić swój warsztat wokalno-estradowy, w zakresie emisji głosu, pracy z mikrofonem i ruchu scenicznego.

Elżbieta Zapendowska – polski krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu. Jurorka telewizyjnych show Polsatu „Jak oni śpiewają” i „Idol”. Ela Zapendowska to również wielka osobowość medialna, kobieta o niezwykłej charyzmie.
Udzielała lekcji śpiewu m. in. Edycie Górniak, Małgorzacie Gadzińskiej, Violi Brzezińskiej, Maryli Rodowicz, Dodzie, Ryszardowi Rynkowskiemu, Nataszy Urbańskiej, Katarzynie Zielińskiej, Marcie Moszczyńskiej, Robertowi Janowskiemu, Katarzynie Groniec, Łukaszowi Zagrobelnemu i wielu innym.

Informacje i zapisy: OCK Ewelina Benga, tel. 691 549 121 / 81 827 25 67

warsztaty zapendowska

Polski
Adres wydarzenia: 

Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim, ul. Lubelska 30

Organizator: 

Opolskie Centrum Kultury

Data wydarzenia: 
10-10-2020 10:00