(Nie)znajomi - kino plenerowe w Parku Miejskim

Już w najbliższą sobotę 11 lipca 2020r., o godz. 22:00 Opolskie Centrum Kultury, w ramach letniego kina plenerowego zaprasza na polską komedię romantyczną pt.: „(Nie)znajomi”.
Projekcja odbędzie się w amfiteatrze w Parku Miejskim. Bilet wstępu: 10zł. Bilety do nabycia na miejscu od godz. 21.00 oraz przez internet w systemie EKO-BILET.

„(Nie)znajomi” - to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.
Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.
W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

ZAPRASZAMY!

Polski
Data wydarzenia: 
11-07-2020 22:00