Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewający Słowik

Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewający Słowik. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-20 lat. Etap powiatowy (powiat opolski) odbędzie się w Opolskim Centrum Kultury w dniu 6 kwietnia 2022r. od godz 9.00. Zgłoszenia do etapu powiatowego (powiat opolski) należy dostarczyć do dnia 31.03.2022r. do sekretariatu Opolskiego Centrum Kultury pod adres: ul. Lubelska 30, 24-300 Opole Lubelskie, lub przesłać drogą mailową po uprzednim kontakcie telefonicznym na adres: sekretariat@ockopolelubelskie.pl (w temacie wiadomości wpisując "Śpiewający Słowik"). TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 31 marca 2022r.

Regulamin do pobrania - REGULAMIN

Karta zgłoszeniowa do pobrania - KARTA ZGŁOSZENIOWA

Celem przeglądów powiatowych, jest wyłonienie najzdolniejszych młodych wokalistów z całej Lubelszczyzny i umożliwienie im zaprezentowania się w etapie wojewódzkim. Konkurs posiada 4 kategorie wiekowe:
•  6 – 10 lat;
•  11 – 13 lat;
•  14 – 16 lat;
•  17 – 20 lat.
Zaszeregowanie uczestnika do danej kategorii wiekowej, występuje wyłącznie na podstawie jego roku urodzenia. Uczestnik wysyła zgłoszenie konkursowe tylko do jednego ośrodka powiatowego, odpowiadającego terytorialnie jego miejscu zamieszkania. Zgłoszenie się do przesłuchań w kilku ośrodkach powiatowych jest zabronione i skutkuje usunięciem Uczestnika z konkursu. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przygotowania dwóch piosenek w języku polskim. Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poprawnie i czytelnie wypełnioną kartę Zgłoszenia (drukowanymi literami bądź komputerowo).

Zapraszamy do udziału!

Polski
Adres wydarzenia: 

ul.Lubelska 30, Opole Lubelskie

Organizator: 

Opolskie Centrum Kultury / Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie

Data wydarzenia: 
06-04-2022 09:00