FESTIWAL PROGRESMAN 2018

Festiwal Progresman 2018 za nami. Poziom artystyczny podobnie jak w ubiegłym roku - rewelacja! Z opinii i komentarzy jakie do nas docierają, mimo niesprzyjającej aury - udało się. Impreza miała klimat. Czyli jest progres 
Dziękujemy wszystkim zespołom za świetne muzyczne prezentacje konkursowe. Jak widać w regionie jest wielu ciekawych i ambitnych wykonawców, którzy mają już całkiem niezły bagaż doświadczeń, a zarazem wysoki poziom wykonawczy.
Oceny Jurorów były dość zróżnicowane, z tego powodu różnice punktowe były minimalne. Przedstawiamy Laureatów II edycji PROGRESMANA:

I miejsce - statuetka Progresmana i nagroda finansowa 2000zł powędrowały do zespołu Noflowers

II miejsce - nagroda finansowa 1000zł - zespół @WITA-MINA D

III miejsce - nagroda finansowa 500zł - zespół Wysublimowani

Gratulacje! 

Wielkie podziękowania dla wszystkich zespołów, które nadesłały zgłoszenia, a w szczególności dla zespołów wyłonionych do części finałowej, czyli FEYMVestige oraz 6BM, który podczas naszego festiwalu obchodził rocznicę istnienia, czego też gratulujemy i życzymy sukcesów.

Dziękujemy firmie CMYK DRUK za wykonanie oryginalnej statuetki festiwalowej PROGRESMAN 2018. 
Dziękujemy Jurorom, Publiczności i oczywiście całej ekipie pracującej przy festiwalu - spisaliście się na medal (y)

Organizatorzy:
OPOLSKIE CENTRUM KULTURY
GMINA OPOLE LUBELSKIE
RADIO PROGRES
24 czerwca 2018, Park Miejski w Opolu Lubelskim

#progresmanfestiwal
#opolelubelskie
#manufakturasmakow
#radioprogrespl
#opolskiecentrumkultury

----------------------------------

Szanowni Państwo - Muzycy! Zachęcamy Państwa do udziału w naszym Festiwalu! W ramach cyklicznej imprezy masowej "Manufaktura Smaków", która w tym roku odbędzie się 24.06.2018r. w Opolu Lubelskim odbędzie się Festiwal PROGRESMAN 2018. Będzie to druga edycja Festiwalu. Chcemy wyjść na przeciw zespołom i twórcom, aż z trzech województw: lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego. Celem Festiwalu jest wyłonienie i nagrodzenie ambitnych, najlepiej rokujących zespołów z terenu objętego rywalizacją konkursową oraz promocja zespołów muzycznych regionu trzech w/w województw.

W niedzielę 24 czerwca zapraszamy do Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim na największe lokalne wydarzenie rozpoczynającego się lata: Festiwal Progresman 2018. Duża scena w Parku Miejskim. Przed opolską publicznością wystąpi sześć najlepiej rokujących zespołów muzycznych trzech ościennych województw. Poznacie także ludzi, dzięki którym powstało i rozwija się nasze lokalne radio. Czekamy na waszą obecnosć oraz głosowanie na najlepszy festiwalowy zespół.
Radio Progres, Opolskie Centrum Kultury oraz Miasto Opole Lubelskie zapraszają na Festiwal Progresman 2018.
W imieniu wszystkich organizatorów tegorocznej Manufaktóry Smaków, tuż po rozdaniu festiwalowych nagród zapraszamy na koncert zespołu Bednarek & Piąty Element.

Nagrody!!!
I - 2000zł
II - 1000zł
III - 500zł

Termin festiwalu: 24 czerwca 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń: 1 maja do 10 czerwca 2018
Miejsce: Park Miejski w Opolu Lubelskim
Regulamin i karta zgłoszenia w załącznikach.

REGULAMIN / KARTA ZGŁOSZENIA

foto17