Śpiewający Słowik - etap powiatowy. Wyniki!

słowik

Informujemy, iż Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim po raz kolejny był organizatorem eliminacji powiatowych do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik". Eliminacje, w trakcie których jury wyłoniło laureatów oraz nominowało wybranych uczestników do konkursu wojewódzkiego, odbyły się 18 maja 2016r. o godz. 9.00 w sali widowiskowo-kinowej kona Opolanka.

Patronat honorowy etapu powiatowego objął Starosta Opolski Pan Zenon Rodzik. Starostwo Powiatowe jest fundatorem nagród dla zwycięzców konkursu.

powiat

PROTOKÓŁ JURY - Opole Lubelskie 18 maja 2016:

Protokół  z posiedzenia komisji konkursowej Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik" - etap powiatowy

Komisja w składzie:
1. Jan Koziński
2. Magdalena Kramek-Pietras
3. Agnieszka Łakoma

W Konkursie wzięli uczniowie z gmin: Poniatowa, Łaziska, Wilków, Józefów, Karczmiska i Opole Lub.
Po przesłuchaniu 54 wykonawców w 4 kategoriach wiekowych biorąc pod uwagę dobór repertuaru dostosowany do wieku uczestników, wykonanie, walory wychowawcze i ogólny wyraz artystyczny komisja postanowiła wyróżnić i nagrodzić następujące osoby:

w 1 kategorii 6 – 10 lat
wyróżnienia
1. Patrycja Adamczyk
2. Wiktoria Wrona
3. Agnieszka Kłak
nagrodzeni
III miejsce – Julia Zielińska
II miejsce - Michał Furtak
I miejsce - Wiktoria Jóźwicka
I miejsce - Julia Wrona

w 2 kategorii 11 – 13 lat
wyróżnienia
1. Amelia Bakalarz
2. Kacper Skóra
3. Jan Walencik
nagrodzeni
III miejsce Julia Wiczuk
II miejsce Weronika Król
I miejsce Zuzanna Szczupak

w 3 kategorii 14 – 16 lat
nagrodzeni
III miejsce - Sylwia Żyszkiewicz
II miejsce - Katarzyna Zielińska
I miejsce - Karolina Borowiec

w 4 kategorii 17 – 20 lat
wyróżnienie - Kacper Gieneja

Nominację do etapu wojewódzkiego otrzymali:
1. Zuzanna Szczupak
2. Karolina Borowiec
3. Amelia Bakalarz
4. Wiktoria Jóźwicka

Wszyscy wykonawcy otrzymali PODZIĘKOWANIA za udział w konkursie a wyróżnieni, nagrodzeni i nominowani do etapu wojewódzkiego nagrody rzeczowe i książkowe.
Fundatorem nagród dla pierwszych mijsc jest Starosta Powiatu Opolskiego oraz Opolskie Centrum Kultury

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI:

I kategoria
1. Małgorzata Haraszczuk
2. Oskar Witek
3. Martyna Murzacz
4. Miłosz Dobrowolski
5. Gabriela Chlebicka
6. Martyna Smaga
7. Oliwia Biszczanik
8. Patrycja Adamczyk
9. Julia Zielińska
10. Zuzia Gajor
11. Lena Kurowska
12. Jakub Madejek
13. Karolina Strawa
14. Antonina Maciąg
15. Julia Kamińska
16. Julia Rola
17. Kalina Kowalska
18. Julia Wrona
19. Klaudia Woś
20. Amelia Kucharczyk
21. Michał Furtak
22. Antonina Adamkiewicz
23. Wiktoria Wrona
24. Michał Deszczak
25. Julia Balas
26. Julia Marzec
27. Julia Tabor
28. Przemysław Czapla
29. Agnieszka Kłak
30. Gabriela Śliwińska
31. Wiktoria Jóźwicka
32. Daria Pyć
33. Amelia Sawka
34. Kamila Superson
II kategoria
35.Julia Sochalska
36.Zuzanna Szczupak
37.Iga Pęczkowska
38.Dominika Majcher
39.Agata Boryc
40.Kamil Basiakowski
41.Julia Witczuk
42.Amelia Bakalarz
43.Maja Gołębiewska
44.Natalia Mendak
45.Kacper Skóra
46.Weronika Król
47.Jan Walencik
III kategoria
48.Adrianna Mroczkowska
49.Sylwia Żyszkiewicz
50.Katarzyna Zielińska
51.Daria Karaś
52.Karolina Borowiec
IV kategoria
53. Wiktoria Kyfyk
54. Kacper Gieneja

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz gratulujmy laureatom.

Informacje: 818272567