Konkurs Młodych Instrumentalistów (zasięg powiatowy)

Szanowni Państwo! Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić do udziału w Konkursie Młodych Instrumentalistów. Konkurs ma zasięg powiatowy i kierowany jest do placówek oświatowo-wychowawczych na terenie powiatu opolskiego. Dotychczasowe nasze spotkania i Państwa zainteresowanie utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności podejmowanych starań mających na celu organizację właśnie takiej formuły prezentacji dokonań naszych młodych artystów i ich opiekunów. Wieloletnie doświadczenia ukazują jak bogata i wspaniała jest twórczość dzieci i młodzieży rozwijana i pielęgnowana w zakamarkach szkolnych sal i ośrodków kultury. Prezentacje pozwalają "ocalić od zapomnienia", choćby na krótką chwilę, to, co piękne oraz stwarzają możliwość profesjonalnego pokazu dla szerszej widowni.

instrumentaliści

W bieżącym 2019 roku Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim proponuje zmagania artystyczne w dziedzinie muzyki instrumentalnej w trzech kategoriach wiekowych. Najlepsi wykonawcy oraz zespoły z poszczególnych kategorii zostaną nagrodzeni.
Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkie szkoły oraz placówki kulturalne z terenu powiatu opolskiego. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie oraz na stronach internetowych OCK Opole Lubelskie (www.ockopolelubelskie.pl).
Informacje  – tel. 818272567: Paweł Januszek, Małgorzata Borowiak

Termin konkursu: 15.05.2019, godz. 9.00

Karta Zgłoszenia - do pobrania

Regulamin - do pobrania