Wrzesień 2021

I Warsztaty Ceramiczne z Manufakturą Bolesławiec

Zapraszamy serdecznie na pierwsze warsztaty ceramiczne z Manufakturą Bolesławiec.
W programie:
- krótka prezentacja historii ceramiki bolesławieckiej,
- poznanie etapów powstawania naczyń,
- własnoręczne dekorowanie wybranej przez siebie formy metodą stempelkową
K

Wyniki konkursu "Twoje wakacyjne wspomnienia".

WYNIKI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt."Twoje wakacyjne wspomnienia". Po wnikliwej analizie i ocenie poszczególnych prac jury wyłoniło laureatów konkursu.

Potańcówka w Parku Miejskim.

W najbliższy weekend 2-3 października 2021 do Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim zawita Liga FoodTrucków. Przy tej okazji Opolskie Centrum Kultury postanowiło zapewnić mieszkańcom miasta i odwiedzającym tą niecodzienną imprezę gastronomiczną możliwość zabawy tanecznej na świeżym powietrzu, czyli potańcówkę z wodzirejem. Wodzirey Damian Chabros zagra dla nas od godz. 16.00.

Zapraszamy!

"Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" oraz "Fatima" w Kinie Opolanka

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla grup zorganizowanych. Najnowsze propozycje dla szkół zakładów pracy, które polecamy w miesiącu październiku. Bilety grupowe w cenie 13zł. INFORMACJE NA TEMAT SPRZEDAŻY BILETÓW: tel. 818272571

Dołącz do Zespołu Tańca Nowoczesnego HIP HOP

Dołącz do Zespołu Tańca Nowoczesnego HIP HOP! Na zajęcia dla dzieci w wieku sześciu lat i starszych zaprasza instruktor Karol "Polssky" Polak.
Zajęcia organizacyjne: 6 października 2021 (środa), godz. 15.00
Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim
Szczegółowe informacje pod nr tel. 818272567

Spotkanie autorskie z Jarosławem Jakimowiczem

Zapraszamy mieszkańców Opola Lubelskiego na spotkanie z Jarosławem Jakimowiczem, autorem książki pt. „Życie Jak Film, JAKIMOWICZ”. Znany aktor, prezenter, w 1995 zadebiutował na kinowym ekranie w roli Cichowskiego „Cichego” w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy "Młode Wilki", który przyniósł mu znaczną popularność.

Reprezentanci naszego Koła Szachowego znowu na podium

Za nami kolejny turniej z cyklu Grand Prix Puław organizowanym przez PTKKF.  25.09 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach w zawodach wzięło udział 21 zawodników i zawodniczek. Nasi reprezentanci i tym razem wrócili z tarczą. I tak w kategorii dziewcząt zwyciężyła Martyna Smyrgała (Opole Lub). Wśród juniorów młodszych triumfował Marcel Ochalski (Puławy) przed Bartoszem Smyrgałą (Opole Lub).

Kino Opolanka zaprasza w październiku na seanse

Opolskie Centrum Kultury zaprasza na seanse filmowe w Kinie Opolanka. Gramy w każdy weekend!

01-03 października 2021
16:00 Binti
18:00 Czarny Młyn 2D
20:00 Small World - 2D PL

Recital Fortepianowy Kamila Wrony

Opolskie Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić mieszkańców Opola Lubelskiego na Recital Fortepianowy Kamila Wrony. Kamil jest muzykiem bardzo dobrze znanym opolskiej publiczności, ponieważ urodził się i wychował w Opolu Lubelskim. W swoim programie zaprezentuje dzieła muzyczne takich klasyków jak: L. van Beethoven, F.Chopin, S.Rachmaninoff. Serdecznie zapraszamy - 9 października 2021r., wstęp wolny.

Strony