Czerwiec 2021

Bilety na Chonabibe Festiwal - promocja dla mieszkańców Opola.

Specjalna oferta dla mieszkańców Opola Lubelskiego! 69zł – tyle zapłacisz za bilet na Chonabibe Festiwal. Sprzedaż biletów od 30.06.2021 w Opolskim Centrum Kultury*. Jeśli więc mieszkasz w mieście, które przez lata było naszym drugim domem, to zagęszczaj ruchy, bo pula biletów jest mocno ograniczona.
*Bilety dostępne od środy - 30.06 - wyłącznie dla mieszkańców Opola Lubelskiego. Jedna osoba może kupić tylko jeden bilet.

Informacja od organizatora.

Sezon wakacyjny - wytyczne dotyczące bezpieczeństwa

Wytyczne Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Opolu Lubelskim dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas upałów oraz bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

I Turniej Szachowy / Wakacje 2021

Opolskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w I Turnieju Szachowym Wakacje 2021, który odbędzie się 1 lipca 2021 roku o godz. 16.00. Kategoria OPEN oraz kategoria JUNIOR. Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 600650931. Zapraszamy!

Miejsce: OCK, ul. Lubelska 30, Opole Lubelskie

Magia Zabawy w Strefie Kibica

Serdecznie zapraszamy do STREFY KIBICA/ZABAWĘ NA DMUCHAŃCACH, malowanie twarzy, tatuaże, balony z helem, wiele innych atrakcji W najbliższą sobotę (19.06.2021) na Stadionie przy ul.

Warsztaty Kosmetyczne / Wycieczka dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na wyjazdowe warsztaty kosmetyczne w trakcie, których stworzysz swój własny naturalny krem w pięknym miejscu jakim jest Młyn Hipolit w Nowym Gaju.

Warsztaty poprowadzi mgr Anna Bukowska chemik z wieloletnim doświadczeniem, kierownik Uniwersytetu Dziecięciego UMCS Lublin, właścicielka marki Green Cosmetic.

Lato tuż tuż! Nasze propozycje na wakacje

Co Wy na to, że LATO tuż tuż? Wybrane propozycje na wakacje. Dla dzieci, młodzieży i wszystkich mieszkańców.
27.06. Spływ kajakowy rzeką Chodelką

05-09.07. Wakacyjna Akademia Kultury
Warsztaty „Śladami Eko-muzeum” (260zł)

"Perły i perełki" - Teatr Pokolenie dla Dzieci

A na dobranoc Kochane Dzieci, specjalnie dla Was z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na bajki i bajeczki, czyli "Perły i perełki" w wykonaniu Grupy Teatralnej "Pokolenie" z Opolskiego Centrum Kultury.

Mistrzostwa Puław w szachach - nasi z wynikami!

29.05.2021r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach odbyły się organizowane przez PTKKF Otwarte Mistrzostwa Puław w szachach. Bardzo dobrze zaprezentował się w nich się w  reprezentant naszego Koła Szachowego Bartosz Smyrgała z Opola Lubelskiego który zajął trzecie miejsce w kategorii młodzicy. Mistrzem Puław w kategorii juniorskiej został Hubert Witczak z zaprzyjaźnionego Koła w Karczmiskach a nasz instruktor Robert Błaziak z Karczmisk wywalczył trzecie miejsce wśród seniorów.