Marzec 2021

Wesołego Alleluja!

Na nadchodzące święta pragniemy złożyć naszym przyjaciołom serdeczne życzenia.

Rodzinny konkurs plastyczny "Szanuj zieleń"

Opolskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie rodziny do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastycznym "Szanuj zieleń". Należy wykonać tabliczkę o wymiarach max. 40x30cm z ekologicznymi hasłami do wyboru. Prace należy dostarczać do Opolskiego Centrum Kultury do 10 maja 2021r.

Regulamin i karta zgłoszenia wraz z oświadczeniami w załącznikach:

Wyniki konkursu plastycznego "Kurka Wielkanocna"

Zgodnie z obietnicą, już dziś ogłaszamy wyniki gminnego konkursu "Kurka Wielkanocna" .

KIERMASZ ODWOŁANY!

Ważny komunikat ‼️ Decyzją Rady Ministrów od 20 marca na terenie całego kraju będą obowiązywały zaostrzone zasady bezpieczeństwa.

Joszko Broda - wielkopostne śpiewanie

W radością i nieskrywaną satysfakcją informujemy, iż Opolskie Centrum Kultury bierze udział w projekcie pt. "Joszko Broda - wielkopostne śpiewanie".
Projekt obejmuje rejestrację koncertu w Kościele Parafialnym we Wrzelowcu, a następnie emisję na antenie TVP 3 Lublin i innych ośrodkach regionalnych telewizji publicznej.

KINO OPOLANKA na weekend 19 - 21 marca

Zapraszamy w najbliższy weekend - 19 / 20 / 21 MARCA (piątek, sobota, niedziela)

KINO OPOLANKA na weekend 12 - 14 marca

Zapraszamy w najbliższy weekend - 12 / 13 / 14 MARCA (piątek, sobota, niedziela)

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - etap powiatowy

Opolskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Do udziału zapraszamy uczniów szkół średnich z terenu powiatu opolskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 25 marca 2021r. w sekretariacie OCK przy ul.Lubelskiej 30, lub mailowo: sekretariat@ockopolelubelskie.pl (w temacie: Ogólnopolski Konkurs Recytatorski). Termin przesłuchań: 31.03.2021, godz.10.00. Miejsce: Sala widowiskowo-kinowa OCK.

Dokumenty do pobrania poniżej:

Kiermasz Wielkanocny 2021

Wszystkich chętnych do zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów na Kiermaszu Wielkanocnym zapraszamy w dniu 20 marca 2021r. w godz. 10:00-14:00 przed budynek Opolskiego Centrum Kultury, ul. Lubelska 30.

Kartę zgłoszenia należy dostarczyć w terminie do 18 marca 2021r. pod adres Opolskie Centrum Kultury, ul.Lubelska 30, 24-300 Opole Lubelskie.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Strony