Styczeń 2021

29. FINAŁ WOŚP

Kochani!
Przypominamy, że 31.01.2021, czyli w przyszłą niedzielę GRAMY razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! 

XVIII Przegląd Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska" - finał online

Wszystkim uczestnikom, którzy nadesłali prezentacje wideo do XVIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", serdecznie dziękujemy.
18. edycja naszego festiwalu, odbyła się w formule on-line, całkowicie innej niż dotychczas. Zdalna realizacja wydarzenia to całkowicie nowe doświadczenia, zarówno dla dzieci, opiekunów, jak również dla organizatora. Być może dlatego ilość zgłoszeń do tegorocznego konkursu była o wiele mniejsza, niż w latach ubiegłych.

ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI

W tym roku nie odbędzie się tradycyjny Orszak Trzech Króli po ulicach Opola Lubelskiego. W zamian, zapraszamy mieszkańców do obejrzenia naszej Szopki Bożonarodzeniowej, przy której będą rozdawane korony i czasopisma misyjne. Tego dnia odbędzie się również Finał Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", który będziecie mogli zobaczyć o 17:00 na naszej stronie internetowej oraz Facebooku. 

Ferie Zimowe 2021 On-Line

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do wzięcia udziału w naszych Feriach Zimowych 2021 on-line pod hasłem "Kreatywnie w domu". W tym roku nie spotykamy się w Opolskim Centrum Kultury, a widzimy się przed ekranami komputerów lub telefonów. W programie są spotkania plastyczne, konkursy, w których do wygrania są gadżety OCK oraz zabawy. Wydarzenie będzie się odbywało na profilu Facebookowym OCK LINK