Wrzesień 2020

KONCERT PIOSENKI FRANCUSKIEJ - ODWOŁANY

Yaga Kowalik w koncercie Piaf, Greco, Aznavour.

! KONCERT ODWOŁANY I PRZENIESIONY NA INNY TERMIN !
WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

OPOLSKIE CENTRUM KULTURY

CENA BILETU 35zł

Warsztaty wokalne z Elżbietą Zapendowską (10.10.2020)

zapendowska warsztaty

Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Warsztatach Wokalnych prowadzonych przez wybitną specjalistkę od emisji głosu Elżbietę Zapendowską. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 14 lat oraz dorosłych. Warsztaty odbędą się w sobotę 10 października 2020r., rozpoczną się o godz. 10.00. Koszt uczestnictwa: 100zł. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB STARSZYCH 2020

Z wielką radością zapraszamy seniorów do celebracji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. W czwartek, 1 października od godziny 16:00 wspólnie pokażemy, że jesień życia może mieć mnóstwo pięknych barw!

Nieodłącznym elementem święta seniorów jest koncert zespołu muzycznego oraz słodki poczęstunek.

ROBOTYKA W OCK

Pokaż dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
CyberSkill zaprasza was na DARMOWE zajęcia pokazowe!
Warsztaty będą prowadzone w 2 grupach wiekowych i tematycznych

Rajd rowerowy „Doliną Chodelki” zakończenie sezonu rowerowego - fotorelacja

W dniu 20.09.2020r opolscy rowerzyści pokonali 38 km, ich trasa wiodła przez następujące miejscowości : start przed Urzędem Miejskim w Opolu Lubelskim, Zajączków, Grabówka, Darowne, Poniatowa, Kraczewice, Leśniczówka, Rozalin, Kazimierzów, Pomorze, Jankowa meta : Opole Lubelskie. W miejscowości Pomorze zorganizowano ognisko dla uczestników rajdu.

DRZWI OTWARTE OCK - 15 WRZEŚNIA 2020

Opolskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 15 września do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, przygotowaną specjalnie dla dzieci, młodzieży i dorosłych na sezon kulturalny 2020/2021. Zajęcia będą odbywały się wielotorowo, w różnych dziedzinach zainteresowań, tak aby każdy z uczestników znalazł coś ciekawego dla siebie niezależnie od wieku.
Nasze drzwi są dla Was otwarte zawsze, ale dzień 15 września będzie wyjątkowy - będziemy wszyscy!

VII ROWEROWA PIELGRZYMKA DO WĄWOLNICY

Już w najbliższą niedzielę - 6 września - o godzinie 9:00 startuje VII Rowerowa Pielgrzymka do Wąwolnicy na Uroczystości Maryjne.