Lipiec 2020

Stan wody na Kąpielisku Miejskim w Opolu Lubelskim nie budzi zastrzeżeń

Opolskie Centrum Kultury informuje, iż zgodnie ze Sprawozdaniem z badań nr SB/73669/07/2020 wykonanych przez Laboratorium SGS Polska, stan próbki wody pobranej w dniu 2020-07-23 w chwili dostarczenia do laboratorium nie budzi zastrzeżeń. Informacja dotyczy Kąpieliska Miejskiego w Opolu Lubelskim przy ul. Rybackiej 4, znajdującego się z prawej strony molo.

OPOLSKIE LATO KULTURY - BAJKI DLA DZIECI

KINO OPOLANKA W RAMACH OPOLSKIEGO LATA KULTURY ZAPRASZA NA BAJKI DLA DZIECI.

WYDARZENIE ODWOŁANE! Przegląd Piosenki Patriotycznej - "W hołdzie Bohaterom". 15 sierpnia 2020

Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, organizatorzy podejmują decyzje o odwołaniu wybranych imprez w mieście. W związku z tym, Przegląd Piosenki Patriotycznej - "W hołdzie Bohaterom" zaplanowany na 15 sierpnia 2020r. został odwołany.

WARSZTATY CERAMICZNO-MAKRAMOWE

Opolskie Centrum Kultury zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty ceramiczno-makramowe.
.

Kino Plenerowe 25 lipca

Już w najbliższą sobotę 25 lipca 2020, o godz. 21:30 Opolskie Centrum Kultury, w ramach letniego kina plenerowego zaprasza na polską komedię romantyczną pt.: „(Nie)znajomi”.
Projekcja odbędzie się w amfiteatrze w Parku Miejskim. Bilet wstępu: 10zł. Bilety do nabycia na miejscu od godz. 20.30 oraz przez internet w systemie EKO-BILET.

(Nie)znajomi - seans odwołany

KINO PLENEROWE - ODWOŁANE (sobota 11.07.2020)
Z przykrością informujemy, iż dzisiejszy seans plenerowy (Nie)znajomi, który miał odby