Listopad 2019

Kiermasz Świąteczny

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny w dniach

Mikołajki w Opolskim Centrum Kultury!

Zapraszamy wszystkie małe i duże dzieci 7 grudnia na godzinę 11:30 do Opolskiego Centrum Kultury na warsztaty plastyczne z okazji Mikołajek. A następnie od godziny 14:00 na występy Teatru Improwizacji "Golf III" z Lublina, gry i konkursy z udziałem publiczności oraz najważniejsze - spotkanie z prawdziwym Mikołajem oraz postaciami bajkowymi. Wstęp wolny!

"Grajek na dachu" również 30 listopada!

W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy na drugi termin spektaklu.
Do zobaczenia 30 listopada o godz.16.00 w OCK.

Zajęcia plastyczne - dodatkowa grupa

Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia plastyczne do Opoleskiego Centrum Kultury, które odbywają się we czwartki o godzinie 15:00.
Koszt : 35zł / miesiąc. Zapisy u instruktora.

Kraina Lodu 2 w Kinie Opolanka

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki - święto małych i dużych - przesyłamy Wam propozycję bajkową właśnie na tę okazję.

Gramy już od 6 grudnia "KRAINĘ LODU II",  a dokładnie 6,7,8,9,10,11 XII (piątek, sobota, niedziela,poniedziałek, wtorek,środa) o godz.16.00 oraz 18.00 bilety dostępne w kasie kina oraz EkoBilet.

XXI Przegląd Małych Form Teatralnych

XXI Przegląd Małych Form Teatralnych – 27.11.2019 r.

Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim

Przedstawienie "Grajek na dachu" już 23 listopada!

Grupa teatralna „Pokolenie” oraz Opolskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na nową sztukę pt. „GRAJEK NA DACHU”. Czy tytuł kojarzy się Państwu ze „Skrzypkiem na dachu”? Jeśli tak, a nawet jeśli nie, a są Państwo ciekawi fantazji Marka Grabowskiego związanego z tytułem „Grajek na dachu” nie może Was zabraknąć!!! Grupa teatralna „Pokolenie” gwarantuję moc doznań! Wystąpią dla Was m.in. Tewie, Gołda, Cajtla, Motel.

Narodowe Święto Niepodległości - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów Narodowego Swięta Niepodległości w Opolu Lubelskim.

fot. Karolina Dygus

Strony