Październik 2019

ZAJĘCIA W OCK 2019/2020

Opolskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, przygotowaną specjalnie dla dzieci, młodzieży i dorosłych na sezon kulturalny 2019/2020.Zajęcia będą odbywały się wielotorowo, w różnych dziedzinach zainteresowań, tak aby każdy z uczestników znalazł coś ciekawego dla siebie niezależnie od wieku.
Zapisy i informacje sekretariat OCK tel. 81 827 25 67

Warsztaty florystyczne - wspólne towrzenie dekoracji nagrobnych

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, zapraszamy Państwa na wspólne tworzenie dekoracji nagrobnych, w miłym towarzystwie oraz z pomocą instruktora. Warsztaty są całkiem bezpłatne i będą odbywały się w sali plastycznej Opolskiego Centrum Kultury, 23 października 2019 roku

23. JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI

Zapraszamy do udziału w 23. Jesiennym Konkursie Recytatorskim, etap powiatowy. Termin przesłuchań recytatorów to 8 listopada, godzina 10:00, w Opolskim Centrum Kultury. Każda placówka może zgłosić do konkursu maksymalnie 4 recytatorów. Karty zgłoszeń przyjmowane są w wersji papierowej nie później niż do 4 listopada. Karty nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

Konkurs Plastyczny POLAK MAŁY

Opolskie Centrum Kultury pragnie zaprosić wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkoli oraz zerówek z terenu Gminy Opole Lubelskie na konkurs plastyczny pt. "POLAK MAŁY". Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z regulaminem (do pobrania w załączniku).

PRACE PRZYJMUJEMY DO 5 LISTOPADA 2019 w OCK!