Luty 2018

Festiwal Kina Offowego FILMOFFO - 11 edycja. 23 i 24 lutego 2018

filmoffo

Zapraszamy na 11 edycję Festiwalu Kina Offowego FILMOFFO w Opolu Lubelskim. To jedna z najstarszych i najważniejszych tego typu imprez w województwie lubelskim, prezentująca kino niezależne i muzykę alternatywną.

Mity wokół historii Żołnierzy Wyklętych - spotkanie z Kajetanem Rajskim

wykleci

Opolskie Centrum Kultury wraz z organizacją Patrioci Opole Lubelskie zapraszają na spotkanie z Kajetanem Rajskim, redaktorem naczelnym kwartalnika "Wyklęci", którego tematem będą "Mity wokół historii Żołnierzy Wyklętych". Celem konferencji będzie omówienie celów powstania antykomunistycznego oraz rozprawienie się z pomówieniami, które środowiska nieprzychylne ideologii narodowej oraz patriotycznej, przytaczają w celu jej kompromitacji.

Nowa propozycja w OCK. Warsztaty programowania Mindstorms i Scratch

lego

Szanowni Państwo! Zapraszamy Was na nowe zajęcia – warsztaty budowania i programowania robotów Lego Mindstorms oraz programowanie gier w Scratch. Nasza oferta to cykl 1,5 godzinnych warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 9-12 lat. Od 19 lutego do połowy czerwca planujemy zrealizować 16 zajęć w łącznej liczbie 24 godzin zegarowych.
W tym czasie nauczycie się:
- jak skonstruować robota i jak go ożywić dzięki wiedzy z zakresu elektrotechniki i elektroniki,

Bomba Film na Filmoffo, Cykl darmowych projekcji. 7,14,21 lutego 2018.

bomba

Jak zawsze, przed festiwalem, wraz z Bomba Film przygotowujemy dla Was cykl darmowych projekcji kinowych. Tym razem wyświetlimy 3 filmy, a najbliższy pokaz już w środę 7 lutego o 19:00. Gorąco zapraszamy!

Kino Opolanka zaprasza w ferie

kino
Zapraszamy w ferie do kina. Specjalnie w okresie ferii dodatkowe seanse dla dzieci. Bilety tylko po 10zł.
05.02 - "Kumple Jungli" 2D
06.02 - "Paddington 2" 2D
07.02 - "Między nami wampirami" 3D
08.02 - "Fernando" 2D
SEANCE O GODZ.